SushiRozvoz.net - rozvozy sushi v ČR
Vybrat město

Filtr rozvozů
ZEKE Sushi bar Plzeň

Plzeň > ZEKE Sushi bar
ZEKE Sushi bar
Smetanovy sady 13, Plzeň
Sushi od:   150 Kč
Rozvoz sushi
Po-Ne 11:00-22:00
Telefonní číslo
371 430 020
Dokonalé chutě, které zaútočí na všechny Vaše smysly! Sushi připravují pouze kuchaři s dlouho pilovanými zkušenostmi v Japonsku a USA. Ke každé objednávce sushi vždy obdržíte zázvor, wasabi a sojovku. Navíc kromě sushi si můžete nově objednat i rozvoz dalšího tradičního japonského jídla.

Podmínky rozvozu sushi

Cena rozvozu sushi: Plzeň - 59 Kč
Doručení jídla: 40 - 75 minut

Rozvoz sushi do okolních měst a obcí:
Vejprnice - 99 Kč

Platit můžete: hotově, kartou nebo stravenkami.

Sushi bar na mapěZEKE Sushi bar - tipy, hodnocení, recenze restaurace

Jana Schmidová
Chutnalo tak, že se stanu závislá na sushi. V ostatních restauracích nebylo sushi tak luxusní, jako v ZEKE. Ale vadilo mi, že jsme přišly dvě osoby s voucherem na set a dostaly jsme jen jeden kopeček wasabe a jednu malinkou hromádku zázvoru. Dvě osoby by snad měly mít každá svoji hromádku, ne ? A chování obsluhy dalo znát, že jsme "jen chudáci" - i když jsme za krátké posezení k voucheru platili ještě 650 Kč., což ovšem obsluha předem nevěděla, že k voucheru bude rozjezd. A domácí zázvorovka byla jen jako přeslaszená šťáva bez zázvorového aromatu. Byla jsem v ZEKE zatím dvakrát, poučila jsem se a podle toho budu vybírat. Sushi nemá konkurenci, to si vychutnám a obsluhu, která se při voucherech chovala silně neprofesionálně, hlasitě se bavila až rušila náš hovor (sezení v přízemí), odnesla nedopitý džbánek, přestože jsme ještě pokračovali v konzumaci, tuto obsluhui se busu snžit nevnímat. V sobotu večer ale bylo chování o hodně lepší, ochota a vlídný přístup. Snad že večer se chová větší útrata. Naše byla 4200 Kč. Tak se polepšete v obsluhování i ve dne a v přízemí :D Přeju úspěchy a v přípravě sushi se prosím nepokazte . J.Sch.

Jana S.
Very expensive

Tereza .
Very pleasantly surprised by the staff at this restaurant. You’d expect the typical grumpy ladies in these kinds of places, but they are just lovely!

Lucy S.
výborný podnik, ale velká škoda, že přestali dělat půlku druhů sushi (kachna, hovězi), pro mě veliké zklamání :(..Přesto vynikající sushi

Marek
Ramen should be taken off the menu😕 Poor service and mediocre sushi

Amál M.
Jedine dobre a kvalitni sushi v Plzni. Nejlepsi maji sushi tempura a matcha zmrzlinu. Jen je skoda, ze uz nedelaji matcha cheesecake a ten z bile cokolady :(

Tomas Z.
Neprijemna obsluha. Je jedno jak vari, ale ta arogance do tohohle podniku nesmi patrit. #fail

Eva .
Delicious sushi! Very nice stuff, you must try the ice cream!

Mariel C.
Kinda expensive but very decent sushi. Interesting decoration

Radka Z.
Zeke Maki je vynikající

Hana R.
It was no good I'm sorry. The staff wasn't nice, glasses for water were dirty. Sushi was expensive and very small.. I was hungry when leaving.... I do not recommend..

Katerina P.
Výborné sushi! Vše ve špičkové kvalitě, čerstvé a moooc chutné! Doporučujeme :-)

Jan .
Dobré sushi, milá dámská obsluha, venkovní zahrádka.

Patrik V.
Zeke Maki, švestkové víno a zmrzka ze zeleného čaje - musíte mít!

Martin K.
Great sushi, excellent green tea ice cream;-)

Terezie D.
Vse co jsme si objednali zrovna doslo - avakodo a zazvorova limonada. Na Plzen dobre sushi, jinak prumer. Ryze se trochu rozpada.

John W.
Naprostá pecka!

Radka Z.
Příjemná obsluha a skvělá kuchyně

Pavel B.
Nádherné prostředí, výborné sushi a příjemná obsluha. Už chápu, proč se říká Nejlepší sushi v Plzni!

Petr R.
Je o fajn. Ale tunakove sashimi bylo pidi-midi

Barborka S.
Vyborna kvalita, velmi mila obsluha a prijemne prostredi! Misto, kam se radi vratite a ochutnate neco noveho :) Btw. TOP melounova zmrzlina s bazalkou <3

Marta S.
Na sve si prijdou i ti, kteri neholduji syrove rybe :)